• İletişim +90 (352) 221 0891
  • E-Posta info@dundarlaraluminyum.com

Kurumsal

Dündarlar LTD ŞTİ, kurulduğu 1996 yılından beri bulunduğu sektörlerde öncü firma olma özelliğini korumuştur. 2005 yılında Dündarlar Alüminyum olarak cephe ve korkuluk sektöründe aktif bir şeklide rol alarak, güvenilir işletme anlayışı ile sektörde önde gelen firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Kuruluş amacı doğrultusunda kaliteyi güvenle birleştiren Dündarlar Alüminyum, temel değerleri olan dürüstlük, şeffaflık, yenilikçilik, araştırma temelli, müşteri odaklılık ve ekip ruhu ile çalışmaya devam edecektir. Dündarlar Alüminyum, sektöründe genç bir firma olmasına rağmen yapmış olduğu birçok projeyi tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Dündarlar Alüminyum kurulduğu günden bu yana proje ve mühendislik hizmetlerini, deneyimli mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla devam ettirmektedir. Deneyimli imalat ve montaj ekibi, modern makine ve teknik araçlar ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Hizmet

Dündarlar Alüminyum tarafından üstlenilen işler; projenin analizi, araştırma, röleve alımı, eskiz ve tasarımıyla başlatılıp, statik analiz, imalat detay çözüm ve çizimleri doğrultusunda işverenin yatırımını en ekonomik şekilde doğru malzeme seçimi ve doğru detay çözümleri ile buluşturmaktadır.

 

Alüminyum korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama ve cephe sistemleri profesyonel alanlarımız olup uzman ekibimizle yeniliklere açık teknolojiyi takip eden yeni tasarım ürünlerimizle çalışıyoruz. Projelerimize özel uygulamalarımız mevcut olup teknik ve üretim olarak en uygun çözümler sunmaktayız. Her yıl kendini geliştiren firmamız güveni kalitesi ve misyonu ile sektörde öncüyüz. Yenilikçi yapımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, firmamızı daha modern bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz.